Hand made pamiątki komunijne

 Hand made pamiątki komunijne

Czasami jest tak, że chcemy dać komuś prezent od serca. Pokazać, że ta chwila ma dla nas istotne znaczenie. Kartki, które tu widzicie powstały właśnie z takich pobudek. Z serca dla serca.

Szukałam czegoś wyjątkowego, a w sklepach wszystko wydawało mi się takie same. Szczerze mówiąc, aktualnie sprzedawane pamiątki niewiele odbiegały od tych, które ja dostałam na I Komunię prawie 20 lat temu. Nie pozostało nic innego niż wziąć sprawę we własne ręce :) I tak pięknie spędziłam pół pierwszego dnia maja...

Pamiątka, złoto-beżowa. Wykonana dla chłopca:


I kolejna - dla chrześnicy - z różowym akcentem i większą ilością ozdób:

Czasami dobrze jest gromadzić kartki, skrawki materiału, stare kolczyki, paski i wstążki. Ile z tego można potem wykorzystać! A Wy, czy poza dziecięcymi laurkami zrobiliście kiedyś kartkę od serca? :)

Ps. Wkrótce kolejna kaboszonowa odsłona ;)

4 komentarze:

 1. Śliczne kartki. Ja kiedyś robiłam dla rodziny kartki urodzinowe i imieninowe, ale moim zdaniem niezbyt mi to szło, więc nie ma co się chwalić ;) Ale takie przydasie też chomikuję w szufladzie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje "przydasie" to już nie szuflada - jedna duża szafka i trochę na strychu. Ale przyznam, że wiele spośród tych rzeczy naprawdę się przydaje.

   Usuń
  2. Ja prędzej je wykorzystam podczas jakiś zabaw z Krzysiem, bo ostatnio na tworzenie czegoś totalnie brak czasu ;)

   Usuń
 2. Śliczne kartki. :)

  Odpowiadając na Twoje pytanie: zrobiłam kiedyś kilka kartek pocztowych (na tekturze lub brystolu na kleiłam wycinki z gazet) i kilka walentynek dla męża i antywalentynek dla przyjaciółki (zdjęcia umieściłam gdzieś na moim blogu 'w albumie na zdjęciach'). Ale na takie profesjonalne kartki bym się nie poważyła.

  Mam mnóstwo wstążek, tasiemek, guzików, koralików i 'szmatek', żeby w razie co mieć do ozdoby czegoś tam. :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Dom Na Ciepło , Blogger