Zimowa kolekcja kolczyków (+konkurs!)

http://domnacieplo.blogspot.com/2015/12/zimowa-kolekcja-kolczykow-konkurs.html 

Naszła mnie wena na ręczne robótki. Problem jest tylko jeden: mój kuferek z biżuterią pęka w szwach! Dlatego mam zamiar podzielić się z Wami tym co stworzyłam.


Oto nowe kolczyki, kolekcja zimowa 2015/2016 :) Czarno-białe, nostalgiczne, ale dzięki szklanemu kaboszonowi bardzo eleganckie. Wykonane ze sztucznego tworzywa. Jeżeli odpowiecie na pytanie konkursowe to jest szansa, że staną się Waszą własnością.

kolczyki ze szklanym kaboszonem 
Pierwszy wzór - Kolczyki Gwiazdkowe. To wkręty o średnicy 1,5 centymetra. Idealnie wpasowują się w świąteczno-noworoczny klimat. Na uszach troszkę przypominają tradycyjne klipsy.

Drugi wzór - Kolczyki Pepitka. Średnica oczka ma rozmiar 1,8 x 1,3 centymetra. Vintage'owa oprawa dodaje im szczególnego uroku. Mogą być ciekawym dodatkiem do ciemnego ubioru.

kaboszon kolczyki

kaboszon kolczyki

Żeby wziąć udział w konkursie musicie spełnić trzy warunki:

1. Polubić fanpage Dom Na Ciepło
2. Dokończyć poniższe zdanie (w komentarzu pod tym postem):
Ciepło domowe to dla mnie...
3. Dać znać, które z dwóch par kolczyków chcecie nosić.
Kolczyki Gwiazdkowe? A może Kolczyki Pepitka?

Czekam na Wasze komentarze do 21 grudnia. Wybiorę dwie najlepsze odpowiedzi i 22 grudnia, czyli pierwszego dnia zimy ogłoszę wyniki. Przesyłki wysyłam zaraz po otrzymaniu adresów zwycięzców. Będziemy kontaktować się mailowo.

Zapraszam to udziału! :)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Uwaga! Ogłaszam wyniki konkursu:

1. Weronika Zamiara (Kolczyki Pepitka)
2. Małgorzata Mikołajczyk (Kolczyki Gwiazdkowe)

Gratuluję i proszę o przesłanie na adres e-mail danych do przesyłki :)

8 komentarzy:

 1. fanpage lubię jako : Daria Janota

  Ciepło domowe to dla mnie najważniejsza rzecz. Zależy jak rozumienia, bo może być ciepło domowe rozumiane przez dobre relacje członków rodziny, a może być takie dosłowne. Jednak ciepło domowe, nie ważne w jakim znaczeniu, jest bardzo ważne ;)

  Podobają mi się Kolczyki Pepitka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie. Ciepło domowe to dla mnie ... przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, spotkania z bliskimi przy stole i rozmowy na każdy temat. Ale najważniejsze dla mnie kiedy jestem smutna a bliska mi osoba przytuli, doradzi a co najważniejsze rozśmieszy :).
  Kolczyki Pepitka są dla mnie na pierwszym miejscu, ale Gwiazdkowe też są super.
  pozdrawiam
  Gabriela Maj - FB polubiłam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fanpage lubię jako- Weronika Zamiara.
  Ciepło domowe to dla mnie spędzanie czasu z moją rodziną i przyjaciółmi. Kocham ich najbardziej na świecie i bardzo ich szanuję. Są dla mnie najważniejsi. Ciepło domowe to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i miłości. Poczucie tego, że jesteś kochanym. Jest to także spędzanie każdej wolnej chwili na rozmowach z rodzicami czy rodzeństwem, bo wtedy mogą oni nam pomóc, doradzić. Ciepło rodzinne to kochająca i wspaniała rodzina, którą właśnie posiadam.
  Kolczyki w Pepitkę są przecudne! Bardzo mi się podobają. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój e-mail to: Christina@interia.pl

   Usuń
 4. FP Kasia S
  Ciepło domowe to dla mnie sens rodzinnego życia. To miłość w domowej, rodzinnej atmosferze, wspólne wieczory, zaufanie i przyjaźń. W razie problemu to wsparcie i poczucie takiej opiekuńczej ręki. To wspólne obiady, spacery, zabawy. Coś o czym marzę i zapewne nie tylko ja.

  A kolczyki- zdecydowanie pepitka

  mój mail kasdwaraz@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciepło domowe to jak śpiewała Natalia Kukulska" światło noszone w sobie' dla mnie ciepło domowe to światło, które człowiek nosi w sobie, w swoim sercu. To bliskość, więź z drugim człowiekiem, to ta magia, aura drzemiąca w nas samych, która powoduje, że będąc z kimś w towarzystwie czujemy się jak w domu, jak u siebie. Ważne jest zawsze tu i teraz. To chęć i potrzeba przebywania z drugą osobą i jej poznania. Człowiek przez obcowanie z innym może w pełni być szczęśliwy i obdarzać oraz być obdarzony ciepłem wewnętrznym.

  Pozdrawiam,
  Małgosia
  FB- Małgorzata Mikołajczyk
  Kolczyki obydwie pary piękne:)
  E-mail: long_lashes123@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepraszam, ale nie podaliście adresu e-mail, gdzie można by było wysłać dane. :/ I nie wiem teraz co zrobić :/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Dom Na Ciepło , Blogger